PRŮBĚH OŠETŘENÍ

1. Čistící mléko

Čistící mléka BR odstraňují veškerý make-up a všechny stopy nečistot. Aplikují se stejně jako krémy masáží, postupně od krku nahoru k obličeji, aby byly odstraněny nečistoty z obličeje, krku a dekoltu. Oplachují se navlhčeným vatovým tamponem.

2. Úprava obočí

3. Lotion P50

Vyrovnávací exfoliant urychluje přirozený proces exfoliace pleti. Pleť je jemně exfoliovaná a její proteo-lipidový film se obnovuje. Nečistoty a odumřelé buňky se postupně odvádějí na povrch, kde jsou odstraňovány. LOTION P50 je nejslavnější a nejvyhledávanější produkt a je základem ošetření pleti produkty Biologique Recherche. Jemně oxfoliuje pleť, reguluje nadměrnou sekreci mazu, hydratuje a pomáhá udržovat kyselé pH pleti.

Působí jako prevence a ošetřuje vrostlé chloupky, a proto je ideální pro péči před a po holení.

4. Čistící a stabilizující masky

obsahují vysoké koncentrace aktivních látek, obsahují esenciální mastné kyseliny.

Maska VIP 02 - okysličující a hydratující ošetření.

Maska Visolastine - hdyratační.

Maska Vivant - vyrovnávací maska, obsahuje vysoké koncentrace výtažků z kvasnic, okurky a ořechu virginského, které očišťují pleť.

Maska se určí dle typu pleti a nechá se působit 15 - 20 minut.

 

kpovidani-o-kosmetice2web kpovidani-o-kosmetice4web

 

 

5. Quintessential Serum

jsou nejčistší výrobky z řady produktů Biologique Recherche. Obsahují pouze aktivní látky jako aminokyseliny nebo krátké peptidy a jen minimální množství konzervantů.

Jsou vytvořeny tak, aby ošetřovaly specifické nevyrovnanosti pleti.

6. Krémy Biologique Recherche

Krémy se aplikují na obličej, krk a dekolt a obsahují pro pleť vyvážené rostlinné, biologické a mořské prvky. Podporují účinky Quintessential sér. Krémy mají speciální složení, které hydratuje, aniž by krém zanechával mastný film na pleti.

7. Finishing sérum

tato séra se používají v závěrečné fázi a mají velmi specifická složení.

Jsou sofistikovaná a luxusní a jejich precizní složení poskytuje okamžitý a dlouhotrvající účinek. Mohou se nanášet jak pod krémy tak na ně. Tyto prvotřídní produkty obsahují rostlinné výtažky s různými vlastnostmi, vitamíny, antioxidanty, kyselinu hyaluronovou, ale také silné hydratační a kysličující výtažky DNA.